Vigapoint

Karty rabatowe

Jak potwierdzają badania, programy lojalnościowe są efektywne i mają realny wpływ na sprzedaż, a ponad połowa Polaków przyznaje, że bierze udział przynajmniej w jednym programie lojalnościowym lub posiada kartę stałego klienta.

Właściwie dobrana strategia programu lojalnościowego pozwala zwiększyć sprzedaż produktu lub usługi przy znacznie mniejszych kosztach innych form promocji i reklamy
Praktycznie przy każdym zakupie produktu czy usługi pyta się nas, czy zbieramy punkty na specjalną kartę. Nic dziwnego – program lojalnościowy to jedno z najprężniej rozwijających się obecnie narzędzi marketingowych. Umożliwia budowanie trwałej więzi pomiędzy daną marką a klientem.
Dlaczego warto wprowadzić program lojalnościowy?
Pierwszym i oczywistym powodem jest chęć skłonienia konsumentów do skorzystania z oferty firmy, zwiększenia częstotliwości robienia zakupów lub obcowania z daną marką. Dobrze przemyślany program lojalnościowy gwarantuje wzrost zysków ze sprzedaży, a to najważniejsza, wymierna korzyść. Umożliwia także zbudowanie bazy klientów, którzy dostarczą nam informacji o swoich przyzwyczajeniach konsumenckich, co z punktu widzenia firmy jest wiedzą bezcenną. Dzięki temu można w dużej mierze obniżyć koszty prowadzenia badań marketingowych, których celem jest poznanie preferencji naszej grupy docelowej. Wprowadzając u siebie program lojalnościowy, firma zyskuje cenną bazę danych i jest w stanie na bieżąco monitorować zmiany zachowań konsumenckich.
My nie tylko stworzymy dla ciebie kartę rabatowa czy lojalnościową ale pomożemy wdrożyć cały program w twojej firmie

Więcej w tej kategorii: « Wizytówki Plakaty i banery »

© 2017 Vigapoint. All rights reserved