Vigapoint

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to serwis internetowy dający możliwość kupowania i sprzedawania produktów przez Internet.

Częścią sklepów internetowych jest strona www na której klienci zapoznają się z ofertą i składają zamówienia . Forma ta staje się obecnie coraz popularniejsza. Ich zaletą odczuwaną przez klienta jest wygoda. Natomiast plusem dla właściciela jest obniżenie kosztów prowadzenia działalności dzięki brakowi konieczności utrzymywania punktów sprzedaży czy magazynów. Prowadzenie sklepu internetowego zmniejsza zależność od rynku lokalnego, a co za tym idzie, umożliwia dotarcie do nowych rynków zbytu i nowych klientów.
Vigapoint oferuje Tobie i Twojej firmie możliwość nieograniczonej sprzedaży za pomocą narzędzia jakim jest nowoczesny sklep internetowy zbudowany tylko i wyłącznie dla Ciebie . Za jego pomocą w wygodny i bezpieczny sposób Twój biznes nabierze rozmachu!
Polska zajmuje 28 miejsce w rankingu najbardziej rozwiniętych rynków handlu internetowego na świecie. W zestawieniu przygotowanym przez Cushman & Wakefield nasz kraj wyprzedzają m.in. Hiszpanię i Czechy. Wartość sprzedaży internetowej w 2012 r. wyniosła w Polsce 4,864 mld USD (15 miejsce na świecie). Pod względem wielkości rynku zajmujemy 17. pozycję i 25. w zestawieniu wielkości sprzedaży internetowej na jednego mieszkańca
Ten rynek dynamicznie się rozwija ,a my pozwolimy ci w nim z sukcesami uczestniczyć
Prowadzisz sprzedaż tradycyjna ??? Najwyższy czas wejść na nowy poziom twojego biznesu. Analitycy zauważyli rosnące znaczenie sklepów tradycyjnych w sieci, zwłaszcza w kontekście rozwoju punktów odbioru produktów zamawianych online, tzw. click and collect

Stworzony przez nas dla Ciebie sklep internetowy to:

  • Nieograniczona liczba kategorii, podkategorii i produktów
  • tzw. koszyk.
  • formularz, w którym to kupujący podaje swoje dane niezbędne do przeprowadzenia transakcji - czyli dane osobowe kupującego, adres dostawy.
  • Rozbudowany, lecz łatwy w obsłudze panel administracyjny (nawet dla osób co nie miały zbytnio do czynienia wcześniej z tego typu rozwiązaniem )
  • możliwość dodawania wielu kont z różnym poziomem zabezpieczenia (administrator, redaktor, wydawca itp)
  • Automatyczne aktualizacje
  • Zarządzanie przez www (dostęp przez przeglądarkę internetową z komputera z sieci komputerowej Państwa firmy lub jakiegokolwiek innego komputera mającego połączenie z Internetem.
  • Galeria produktów do której możesz dodawać dowolną ilość zdjęć
  • wyszukiwarka produktów
  • wiele innych przydatnych funkcji

© 2017 Vigapoint. All rights reserved